در جلسات کرونایی فراکسیون امید چه گذشت؟

سخنگوی هیات رئیسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: هیئت رئیسه فراکسیون امید در دو جلسه مجازی به ریاست آقای عارف وضعیت سلامت و شرایط اقتصادی کشور با توجه به بحران کرونا را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش امیدنامه ،فاطمه سعیدی، با اشاره به جلسه صبح امروز هیات رئیسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، گفت: هیئت رئیسه فراکسیون امید در ادامه جلسات منظم خود پیرامون شرایط خاص کشور روز گذشته و امروز هم دو جلسه درباره موضوعات روز به ریاست آقای عارف برگزار کرد.
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هر دو جلسه مانند جلسات قبل و ایام تعطیلات به صورت مجازی برگزار شد و با وجود اینکه برخی همکاران دچار بیماری شده و یا نقاهت را طی می‌کردند اما حضور مجازی داشتند.
وی افزود: ابتدا آقای نوبخت، نماینده تهران و رییس کمیسیون بهداشت و رییس کمیته پزشکی و مقابله با کرونا در فراکسیون امید، گزارشی از وضعیت نظام سلامت در کشور و نحوه مقابله با ویروس کرونا ارائه کرد. در این گزارش تاکید شد که به هیچ عنوان نمی‌توان گفت این ویروس در ایران مهار شده است و اقدامات کنترلی باید با جدیت کماکان در دستور باشد.
سعیدی با اشاره به گزارش کمیته اقتصادی فراکسیون امید گفت: در این گزارش راه‌های پیشنهادی برای تامین منابع لازم جهت مهار تبعات اقتصادی این بحران ارائه شده که این گزارش‌ها به دولت نیز ارائه می‌شود. باید توجه داشتیم که مردم ما همزمان در دو حوزه سلامتی و اقتصادی مورد آسیب جدی قرار گرفته‌اند و همه باید برای رفع این بحران بزرگ تلاش کنیم.
سخنگوی فراکسیون امید همچنین با اشاره به بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی کشاورزی به عنوان آخرین دستور جلسه امروز، گفت: آقای تربتی‌نژاد رییس کمیته کشاورزی فراکسیون امید درباره سوابق وزیر پیشنهادی کشاورزی توضیحاتی ارائه کرد و گزارش کمیته کشاورزی درباره ایشان هم مورد بحث قرار گرفت. جمع‌بندی درباره رای اعتماد یا عدم اعتماد به وزیر کشاورزی پیشنهادی به جلسات بعدی موکول شد.

افزودن نظر جدید