در بیست و هفتمین جلسه شورای عالی سیاست گذاری جبهه اصلاح طلبان صورت گرفت:تصویب راهبرد جریان اصلاحات برای انتخابات مجلس یازدهم/خاطرات عارف از رابطه نزدیک شهید سپهبد سلیمانی با دولت اصلاحات/ دعوت از مردم برای شرکت در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید سپهبد سلیمانی

راهبرد جریان اصلاحات برای انتخابات مجلس یازدهم در بیست و هفتمین جلسه شورای عالی جبهه اصلاح‌طلبان به تصویب رسید.

بیست و هفتمین جلسه شورای عالی سیاست گذاری جبهه اصلاح‌طلبان برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در ابتدای این جلسه محمدرضا عارف طی سخنانی با تسلیت شهادت حاج قاسم سلیمانی ضمن دعوت از مردم برای حضور شکوهمند در مراسم تشییع پیکر ایشان گفت: حاج قاسم سلیمانی سرداری رشید، شجاع، مردمی و فروتن بود که با منش اخلاقی با همه جریانات سیاسی ارتباط مطلوبی داشت.

رئیس شورای عالی سیاست گذاری جبهه اصلاح طلبان با ذکر خاطراتی از رابطه دولت اصلاحات با حاج قاسم سلیمانی که در آن زمان آغاز دوران فرماندهی ایشان در سپاه قدس بود، یادآور شد: رابطه بسیار خوب حاج قاسم سلیمانی با آقای خاتمی و دولت باعث شد بهترین رابطه بین دولتها با سپاه قدس مربوط به دولت اصلاحات باشد.

عارف با تاکید بر اینکه حیات سپهبد سلیمانی دارای برکات زیادی بود اظهار امیدواری کرد خون شهید سلیمانی باعث تقویت همبستگی ملی در داخل کشور شود.

در این جلسه همچنین یاد و خاطره محمد نعیم امینی فرد عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم ایرانشهر که در سانحه رانندگی درگذشت، گرامی داشته شد.

در این جلسه راهبرد جریان اصلاح طلبی برای انتخابات مجلس یازدهم به تصویب اعضا رسید بر اساس یکی از بندهای این راهبرد معرفی کاندیداها صرفا با رویکرد اصلاح‌طلبانه خواهد بود و در حوزه هایی که به هر دلیل کاندیدای اصلاح طلب وجود ندارد لیستی از سوی شورای عالی سیاست گذاری جبهه اصلاح طلبان اعلام نخواهد شد.

همچنین دراین جلسه کلیات برنامه های سنجش پذیر اصلاح طلبان در انتخابات مجلس یازدهم به تصویب رسید که بعد از اعمال اصلاحات پیشنهادی اعضا به اطلاع افکار عمومی خواهد رسید.

افزودن نظر جدید