خریداری آرا با عنوان نهادهای خیریه

یک نماینده مجلس شورای اسلامی از احتمال دخالت سازمان‌یافته در انتخابات آتی مجلس خبر داد.

به گزارش امید به نقل از ایلنا، این نماینده ضمن تاکید بر این‌ مسئله که تخلفات مطرح شده در پرونده رحیمی نباید افشای فساد‌های کلان برخی افراد را تحت تاثیر قرار دهد، گفت: برخی از مفسدان اقتصادی که در دولت پیشین ثروت‌های بادآورده به دست آورده‌اند٬ قصد دارند انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی را با خریدن رای مردم تحت تاثیر قرار دهند.

این نماینده مجلس نهم اظهار کرد: گزارش‌هایی به دست من رسیده که براساس آن٬ این افراد قصد دارند به صورت سازمان یافته در انتخابات آتی مجلس دخالت کنند و تحت عنوان نهاد‌های خیریه آرا مردم را خریداری کنند.

وی ادامه داد: این افراد فتنه‌انگیزی می‌کنند. فکر می‌کنم این کار‌ها سازمان‌یافته است و توسط دستان ناپاکی انجام می‌شود که می‌خواهند خواست جامعه برای مبارزه با فساد‌های کلان را منحرف کنند و ذهن مردم را به سمت تخلفات کوچک‌تر یا مسائلی که اصلا تخلف نیست٬ بکشانند.

این نماینده همچنین افزود: اواخر دولت سابق تعداد کسانی که ثروت‌های میلیاردی نا‌مشروع کسب کردند بسیار زیاد است، همین افراد امروز بورس را تحت تاثیر قرار می‌دهند٬ هر کجا بخواهند موج ایجاد می‌کنند، در هر بخشی از عرصه اقتصادی مسکن ارز پتروشیمی بازار سهام و...! حتی می‌توانند در انتخابات آینده مجلس نیز دخالت کنند.

افزودن نظر جدید