خامسیان: مجلسی که در آن جعل و تقلب صورت می‌گیرد در شان ملت ایران نیست

فعال رسانه‌ای اصلاح طلب گفت که برخلاف دولت کنونی که در تراز ملت ایران است، متاسفانه مجلس فعلی در شأن ملت ما نیست.

به گزارش امید،علیرضا خامسیان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا، درباره انتقاد این روزهای برخی نمایندگان از رئیس جمهوری که گفته بود که ما به مجلسی نیازمندیم که در شان ملت باشد، اظهار کرد: وظیفه ذاتی نمایندگان این است که در راستای منافع ملی گام بردارند و این امر در مورد مسائل هسته‌ای از اهمیت صدچندانی برخوردار است.

وی افزود: متاسفانه مجلس فعلی در شان ملت ایران نیست، چرا که رفتار برخی از نمایندگان در این روزها که به نام مجلس هم تمام می‌شود با وظیفه نمایندگی آنها منافات دارد، از این رو رئیس جمهوری به درستی گفته است که باید مجلسی شکل گیرد که در شان ملت ایران باشد.

این فعال رسانه‌ای اصلاح طلب تصریح کرد: برخلاف مجلس نهم، دولت کنونی در تراز ملت ایران است، این دولت توانسته با وجود مشکلاتی که دولت قبل پدید آورده بود، تا حدودی بر آنها فائق آید و رضایت مردم را جلب کند.

خامسیان ادامه داد: باید از این نمایندگان دلواپس پرسید که آیا می‌دانید که در راستای وظیفه نمایندگی‌تان به مطالبات موکلانتان پاسخ گفته‌اید؟ این نمایندگان وظایف‌شان را به درستی انجام نداده‌اند و صدایشان که تبدیل به صدای مجلس شده است در ذهن‌ها این تلقی را ایجاد کرده است که این مجلس در شأن ما یعنی ملت ایران نیست.

عضو سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی تاکید کرد: در میان این نمایندگان، تعقل‌گرایی حاکم نیست چرا که اگر اینگونه بود اجازه نمی‌دادند که امضایشان در پای یک سند جعلی باشد، نماینده‌ای که سند جعل می‌کند آیا در شأن ملت ایران است؟

وی خاطرنشان کرد: نمایندگانی که با وجود جعل سند هنوز در مجلس حضور دارند قطعا در شأن ملت ایران نیستند و نمی‌توانند انتظارات این ملت را برآورده کنند.
 

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید