خامسیان: جفاست مدیران رسانه‌های اصلاح‌طلب مورد حمله گازانبری معاونت اطلاع‌رسانی رئیس جمهور قرار بگیرند.

یک فعال رسانه‌ای اصلاح‌طلب نحوه عملکرد معاونت اصلاع‌رسانی رئیس‌جمهور را شایسته دولت تدبیر و امید نداست و تداوم رویه کنونی را موجب ایجاد فاصله عمیق بین دولت و رسانه‌ها ارزیابی کرد.

به گزارش امید،علیرضا خامسیان در گفت‌وگو با «خرداد» در ارزیابی خود از عملکرد معاونت اصلاع‌رسانی رئیس جمهور گفت: معتقدم همه ارکان دولت باید خود را هماهنگ و همسو با مشی اعتدالی رئیس‌جمهور محترم کنند بخصوص برخی نهادهای مهم مانند معاونت اطلاع‌رسانی که پل ارتباطی دولت و رسانه‌ها تلقی می‌شوند.

وی تاکید کرد: عملکرد معاونت اصلاع‌رسانی رئیس‌جمهور تاکنون به‌گونه‌ای بوده است که شوربختانه باید گفت مسئولان این معاونت در طراز دولت تدبیر و امید نیستند و به‌جای تعامل با رسانه‌ها به دنبال رودررویی با آنها هستند که تداوم رویه کنونی موجب ایجاد فاصله عمیق بین دولت و رسانه‌ها می‌شود.

مدیرمسئول سایت امیدنامه با اشاره به حواشی ایجاد شده در نشست خبری اخیر رئیس‌جمهور و نیز ضیافت افطاری دکتر روحانی با اصحاب رسانه‌، یادآور شد: آقای دکتر روحانی با همراهی و کمک رسانه‌های اصلاح‌طلب و چهره‌های شاخص این جریان توانست پیروز انتخابات ریاست‌جمهوری شود نه گویندگان اخبار رسانه ملی! و جفاست مدیران رسانه‌های اصلاح‌طلب مورد حمله گازانبری معاونت اطلاع‌رسانی قرار بگیرند.

وی ادامه داد: فردی که در این سمت(معاونت اصلاع‌رسانی رئیس‌جمهور) قرار می‌گرد باید از آنچنان سعه‌صدری برخوردار باشد که با همه رسانه‌ها تعامل سازنده داشته باشد نه این که به صرف انتقاد یک رسانه طاقت از کف بدهد و از تعابیر زننده استفاده کند؛ فردی که در این مقام قرار می‌گیرد باید در نحوه ارتباط گیریش با خبرنگاران دقت لازم را به خرج دهد تا شائبه‌هایی پیرامون این ارتباط ایجاد نشود.

خامسیان در پایان خاطرنشان کرد: رسانه‌های اصلاح‌طلب که در شکل‌گیری دولت تدبیر و امید به دکتر روحانی کمک کرده‌اند کماکان وظیفه خود می‌دانند از دولت حمایت کنند ولی مطمئنا رئیس‌جمهور محترم راضی نیستند رسانه‌ها در مقابل برخی توهین‌های معاونت اطلاع‌رسانی سکوت پیشه کنند. اگر لازم باشد در آینده برخی زوایای پیدا و پنهان افراد مسئول در این معاونت شفاف سازی خواهد شد.

افزودن نظر جدید