خاتمی در حرم امام حضور یافت+عکس

اعضای مجمع روحانیون مبارز در حرم مطهر امام خمینی حضور یافتند.

به گزارش امید به نقل از جماران، اعضای شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز شنبه شب جهت ادای احترام و تجدید پیمان با بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی و بزرگداشت دهه مبارک فجر و سی و ششمین بهار آزادی، در مرقد امام حضور یافته و با قرائت فاتحه و زیارت نامه به مقام شامخ ایشان ادای احترام کردند.

اعضای مجمع روحانیون همچنین با یادگار امام حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی دیدار کردند.

در این دیدار که حجت الاسلام و المسلمین سید علی خمینی نیز حضور داشت، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی رئیس شورای مرکزی مجمع، آیت الله سید محمد موسوی خوئینی ها دبیرکل و آیت الله سید محمد موسوی بجنوردی ضمن تبریک ایام مبارک فجر انقلاب اسلامی به تشریح مبانی اندیشه سیاسی و مکتب فقهی امام و نقش بی بدیل ایشان در راهبری و پیروزی انقلاب و تأسیس نظام جمهوری اسلامی ایران پرداخته  و بر ضرورت بازشناسی ابعاد شخصیت جامع و نیز اهداف و آرمانهای بلند آن پیشوای بزرگ تأکید کردند.

در این جلسه همچنین از نقش کم نظیر و تعیین کننده مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حاج سید احمد خمینی در نهضت اسلامی تجلیل شد و از بیت رفیع حضرت امام و مرحوم حاج احمد آقا و یادگاران گرانسنگ آن عزیز  سفر کرده سپاسگزاری به عمل آمد.

ایشان همچنین از مقام برحسته علمی، سیاسی و اجتماعی شخصیت ممتاز و ستاره درخشان بیت امام، حجت الاسلام و المسلمین حاج سید حسن آقا خمینی و تلاشهای ارزشمند او در استمرار راه و منش امام تجلیل و تقدیر کردند و سربلندی و موفقیت روزافزون ایشان و اخوان بزرگوارشان حضرات آقایان سید یاسر و سید علی خمینی را خواستار شدند.

سپس حجت الاسلام و المسلمین حاج سید حسن خمینی ضمن آرزوی موفقیت برای مجمع روحانیون مبارز، ابراز امیدواری کرد که آینده انقلاب اسلامی درخشان تر از گذشته باشد و همگان با گام نهادن در مسیر فقه امام خمینی بتوانند با دوری از تحجر و اباحه گری، این انقلاب را به دست صاحب اصلی اش حضرت بقیه الله الاعظم(عج) تحویل دهند.

در این دیدار و مراسم تجدید میثاق با آرمانهای امام تمامی اعضای شورای مرکزی مبارز از جمله آیات موسوی خوئینی ها و موسوی بجنوردی و حجج اسلام سید محمد خاتمی، سید مهدی امام جمارانی، مجید انصاری، سراج الدین موسوی، سید محمد هاشمی، سید عبدالواحد موسوی لاری، دکتر محمد مقدم، محمد علی خسروی، محمدعلی ابطحی، محمد رضوی یزدی، محمدعلی نظام زاده،  فومنی، عیسی ولایی، علی اکبر آشتیانی، اسدالله کیان ارثی و... حضور داشتند.

دیدگاه‌ها

خاتمي ذخيره بزركي براي ايران ونظام است

افزودن نظر جدید