حقانی: به چمران گفتیم چرا ماجرای املاک نجومی را اعلام نمی کنید، ایشان پاسخ داد در جریان نیستم / دریافت کنندگان املاک اصولگرا بودند

محمد حقانی عضو شورای شهر از تخلف اخیر شهرداری در اعطای املاک نجومی به برخی افراد انتقاد کرد.

 

به گزارش امیدنامه به نقل از انتخاب حقانی اظهار کرد: بیش از همه، نهادهای نظارتی و قضایی بر تخلف اخیر و البته تمام مسائل اشراف دارند. 

 

وی افزود: این ماجرای املاک نجومی که افشا شده، از حانب ما نبوده، بلکه از طریق بازرسی کل کشور نسبت به این تخلفات تذکر داده و اعلام شده است.

 

حقانی اضافه کرد: ما به آقای رئیس شورای شهر هم گفتیم اگر این مسئله مکاتبه شده چرا اعلام نمی کنید، اما ایشان گفتند ما در جریان نیستیم، درحالیکه اسامی دریافت کنندگان املاک مشخص بود و همه می دانستند.

 

این عضو شورای شهر خاطرنشان کرد: به هرحال، الان بازرسی کل کشور به ماجرا ورود کرده و مطمئنم برابر با قانون برخورد خواهد شد.

 

وی در پاسخ به سئوالی در مورد اعطای املاک نجومی به برخی اعضای شورای شهر گفت: اجازه بدهید به این حوزه ورود نکنم، از انهایی که گرفتن و دادن بپرسید، اگر نصف تهران را هم به من بدهند، از اصول خود نمی گذرم.

 

حقانی تاکید کرد: آنهایی که دادند و گرفتند باید استدلال بیاورند. براساس اسامی که منتشر شده، فعلا 5 تن از اعضای شورای شهر از شهرداری، ملک گرفته اند. این افراد اصولگرا هستند البته دو نفر آنها بی تقصیر بودند و مغبون شده بودند.

 

این عضو شورای شهر تاکید کرد: من نمره مثبتی به آقای قالیباف نمی دهم، ایشان و آقای چمران 11 سال است  که در کنار هم کار کرده اند. شورا بر شهرداری ناظر است، بنابراین اگر شهر خوب اداره شده، باید به هردو آفرین گفت و اگر نبوده هر دو مقصرند.

 

افزودن نظر جدید