حضور محمدرضا عارف در منزل شهید خسرو اسدی+تصاویر

دکتر محمدرضا عارف به همراه تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی تهران و مسوولان شهرری در راستای تجلیل از خانواده شهید اسدی در روستای امین آباد - حاجی آباد حضور یافتند و با خانواده شهید خسرو اسدی دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش امیدنامه،بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، محمدرضا عارف  رئیس مجمع نمایندگان تهران به همراه  محسن علیجانی ، فاطمه سعیدی، فریده اولادقباد و پروانه مافی  نمایندگان تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، در مجلس شورای اسلامی و احمد اسماعیلی راد فرماندار ویژه شهرستان ری،  در منزل شهید خسرو اسدی در راستای تجلیل از خانواده معظم شهدا حضور یافتند.

رئیس فراکسیون امید دیدار با خانواده معظم شهدا را باعث افتخار دانست و با بیان اینکه خانواده شهدا و ایثارگران سرمایه‌های معنوی نظام هستند، بر ضرورت حفظ حرمت خانواده شهدا تاکید کرد.

عارف خانواده‌های شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را نماد عزت، سربلندی، مقاومت، آزادگی، شرف و بزرگی ملت ایران دانست و گفت: قدردانی از خانواده شهدا وظیفه ملی است و رسیدگی به خانواده‌های شهدا نیز وظیفه حاکمیت است و باید تلاش کرد با حفظ حرمت خانواده شهیدان از دغدغه‌های این عزیزان کاسته شود.

شهید خسرو اسدی در سال ۶۴ در منطقه سومار به فیض شهادت نائل آمد.
 

افزودن نظر جدید