حسن رسولی :در حمایت از لیست اصلاح طلبان عارفانه عمل کنیم و نهضت انصراف راه بیاندازیم

یک نامزد انتخاباتی شورای شهر گفت:همه ما اصلاح طلبانی که داوطلب انتخابات شورای شهر شده ایم اگردر لیست حضور نداشتیم بایدخاتمی وار مثل 88 و صادقانه مثل عارف در سال 92 به نفع منافع کشور و جمع از انتخابات کنار بکشیم و نهضت استعفا راه بیندازیم.

به گزارش امیدنامه ،حسن رسولی، عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان در گفت و گو با  ستاد خبری اصلاح طلبان تهران درباره چگونگی بستن لیست شورای شهر اصلاح طلبان گفت: اینکه چه سازوکاری باید در بستن لیست شورای شهر تهران به کار ببریم که این لیست هم به صفت تک تک آحاد 21 نفره و هم به لحاظ ترکیب و تناسب آن  با ماموریت‌ها و مسئولیت های شورای شهر و مدیریت شهری بالاترین تناسب را داشته باشد مهم است. 
او ادامه داد: باید لیستی بسته شود که  وقتی شهروند تهرانی آن لیست را دید بداند که بی حساب و کتاب و شلخته تنظیم نشده است. لیست باید از وزانت و توان و ظرفیت جذب و مجاب سازی برخوردار باشد و خودش به عنوان مهمترین ابزار تبلیغاتی ما به حساب بیاید.
 رسولی خاطرنشان کرد: مسئولیت بزرگی بر عهده دکتر عارف به عنوان رئیس شورای عالی سیاست گذاری و اعضای شورای عالی اصلاح طلبان است .باید بتوانیم با همفکری به نتیجه مطلوب برسیم. البته چون خودم نامزد هستم در سازوکارهای این غربالگری نیستم ولی اطمینان دارم با شفاف سازی و اطلاع رسانی که صورت می گیرد می توانیم به حدی از اقناع درون جریانی برسیم که دوستان داوطلبانه اگر در این لیست قرار نگرفتند به دنبال من آهنگی نباشند و به دنبال هم آهنگی باشند. 
این فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: سال 88 آقای خاتمی نامزد ریاست جمهوری بودند ولی بعد از اینکه آقای موسوی وارد عرصه شدند با آمدن ایشان آقای خاتمی شال سبز خود را به گردن مهندس موسوی انداختند.
او در ادامه افزود: در سال 92 هم دکتر عارف جدی وارد عرصه انتخابات شد ولی وقتی احساس کردیم بین منافع جریانی و شخصی که به او اعتقاد داریم باید یکی را انتخاب کنیم با تکیه بر عقل جمعی و تشخیص آقای خاتمی به این نتیجه رسیدیم که اگر هر یک از ما بخواهیم به خواست فردی خود اصالت بدهیم مثل 84 جریان فکری فنا می شود. 
رسولی تاکید کرد: دکترعارف عارفانه و صادقانه از انتخابات کناره گیری کرد و قطعا اگر کناره گیری نمی کرد این نتیجه به دست نمی آمد. مردم هم در سال 94 پاداش او را با بالاترین رای در مجلس به او دادند و در سال 92 اصلاح طلبان کمک کردند تا قوه مقننه نوسازی شود.
این نامزد انتخاباتی شورای شهر تهران یاداور شد: به نظرم همه ما اصلاح طلبانی که داوطلب انتخابات شورای شهر شده‌ایم اگردر لیست حضور نداشتیم  خاتمی وار مثل اودر سال 88 رفتار کنیم و عارفانه مثل عارف در 94 از خود برای جمع بگذریم و به جای من آهنگی و خاص گرایی مصلحت کشور و منافع ملی را درنظر بگیریم و در حمایت از لیست نهضت استعفا راه بیندازیم ، به نتیجه خواهیم رسید.

افزودن نظر جدید