حاشیه‌های حضور عارف در جنوب تهران+عکس

محمدرضا عارف عصر روز پنجشنبه در اولین حضور انتخاباتی‌اش در جمع مردم تهران به جنوب شهر سفر کرد و با حضور در جمع مردم خیابان 30 متری جی واقع در منطقه 9 تهران به صورت صمیمانه با آنها گفت‌وگو و با صبر و حوصله درد و دل‌های آنها را گوش کرد.

به گزارش امید،مردم این منطقه با دیدن معاون اول دولت اصلاحات با سر دادن شعارهایی نظیر "صلی علی محمد عارف ملت آمد"، "صلی علی محمد امید ملت آمد"،"درود بر خاتمی سلام بر عارف" از او استقبال کردند.

جوانان،زنان و اقشار مختلف مردم  این منطقه با گفت‌وگو با عارف از وضعیت نابسامان اقتصادی از جمله گرانی،بیکاری جوانان و افزایش بزهکاری در مناطق جنوب تهران گلایه کردند و خواستار آن شدند که محمدرضا عارف صدای آنها را به گوش مسئولان برساند.

کاندیدای اصلاح طلب انتخابات که با سعه صدر سخنان مردم را می شنید وعده داد در صورت پیروزی در انتخابات بتواند در کوتاه مدت برخی خواسته های آنها از جمله وضعیت  اشتغال جوانان را بهبود ببخشد.

عارف پیش از سخنرانی در مسجد سید الشهدا به زیارت امام زاده عبدالله رفت و در محوطه بیرونی امام‌زاده به گفت‌وگو با مردم پرداخت.

عکسهای خبرگزاری های فارس،ایسنا،تسنیم و مهر را از حواشی حضور عارف در جمع مردم  منطقه 9 تهران می توانید مشاهده کنید

نشست انتخاباتی محمد رضا عارف

نشست انتخاباتی محمد رضا عارف

نشست انتخاباتی محمد رضا عارف

نشست انتخاباتی محمد رضا عارف

erfan khoshkho (27 of 34).jpg

erfan khoshkho (33 of 34).jpg

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim//Uploaded/Image/13920310005340999605234.jpg

http://multimedia.mehrnews.com/original/1392/03/10/IMG01154911.jpg

http://multimedia.mehrnews.com/original/1392/03/10/IMG01155391.jpg

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim//Uploaded/Image/1392031000534244605234.jpg

 

 

برچسب‌ها :

دیدگاه‌ها

زنده باد دو نامزد اصلاحات اقایان محمدرضا عارف و حسن روحانی دوران اصولگرای به تنگ امده است

آقای عارف اگر با حسن روحانی هر دوتاتون با هم هم فکری نکنید به والله رای نمیدهم... خیلی از هر دوتاتون دلخورم

چرااقای روحانی که عضوشورای مرکزی روحانیت مبارزوجناح راست است به دکترعارف که واقعا اصلاح طلب است بهم وصل می کنیدخیالتان راحت اقای دکترعارف با25میلیون رای رییس جمهور هستند انشاالله

امیدوارم دکتر ایده‌های نو و بدیع همکارانش را در وزارتخانه‌های خودش استفاده کند. و نگاهی همچون دولت قبلی نداشته باشه، و از رقیبانش که در زمینه‌ای متخصص اند بعد از پیروزی‌اش(ان شا الله) استفاده کند

تا الان که عارف با قاطعیت پیشتاز هست ... من قرار به رای دادن نداشتم اما از همه ی اصلاح ظلبا میخوام که بیان و رای بدن و عرصه هرو خالی نکنن....رای ندادن بزرگنرین ظلمه هم به خودتون و هم به همه..... آقای روحانی خودشو مستقل معرفی کرده اما اگر بخواد با اسم اصلاحات بیاد به نفع عارف باید کنار بره....این بهترین راهه.

امیدوارم موفق باشید آقای عارف

بعد از چند سال بغضمون ترکید حقیقت ازدهان شما دو بزرگوار چکید

اميدوارم آقاي روحاني به نفع جناب عارف (تنها اصلاح طلب) كناره گيري كنه

افزودن نظر جدید