حاشیه‌های حضور ظریف در مجلس/تلاش برای کشیدن لپ وزیر خارجه

محمدجواد ظریف امروز برای پاسخ به سئوال نماینده زاهدان در خانه ملت حضور یافته بود که حضورش خالی از حاشیه نبود.

به گزارش  امیدنامه به نقل ازخبرآنلاین، در زمان حضور ظریف در صحن علنی برخی از نمایندگان با مراجعه به صندلی وی با وزیر امورخارجه احوالپرسی وخوش و بش کردند.

در این میان یکی از نمایندگان دلواپس و مخالف برجام نیز با حضور در کنار ظریف، نشریه ای که مدير مسئول آن است و به تازگی از توقیف خارج شده را به او نشان داد. روي جلد اين نشريه تصويري از مقام معظم رهبري منتشر شده بود و ظريف در پاسخ به وي فقط لبخند زد.

زمانی که این نماینده دست خود را نزدیک صورت ظریف برد تا لپ او را بکشد، حسن قشقاوی، معاون پارلمانی وزارت خارجه با گرفتن دست او از این کار جلوگیری کرد و به همراه یکی از نمایندگان وی را از کنار ظریف دورکرد.

همچنین زمانی که ظریف قصد خروج از مجلس را داشت، عده ای از نمایندگان گرداگرد او حلقه زده و حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده شاهین شهر و از مخالفان برجام تا در خروجی مجلس با ظریف صحبت می کرد.

درهمین حال؛ سیدمحمودنبویان، نماینده منتسب به جبهه پایداری و عضوکمیسیون برجام نیز درحال جمع کردن امضا در صحن علنی بود. او به خبرنگاران گفت: در حال جمع کردن امضاء برای تهیه نامه ای خطاب به رئیس جمهور بودم تا بر اساس فرامین رهبر انقلاب در نامه اخیر ایشان درباره برجام، دولت ملزم به بستن راه نفوذ دشمن باشد.

افزودن نظر جدید