جهان‌نیوز: بقایی بازداشت می‌شود

سایت جهان نیوز نزدیک به جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی،در گزارشی از احتمالب بازداشت بقایی خبر داد.

به گزارش امیدنامه،جهان نیوز نوشت:

بقایی از دوستان نزدیک رئیس جمهور سابق و معاون او در دولت دهم در حالی چندی قبل رسما اعلام کاندیداتوری کرد که حتی در میان متعصب ترین طرفداران احمدی نژاد هم شانسی برای جلب محدود آرای مردم در انتخابات آتی را حتی در شهرهای کوچک کشور ندارد.

 گرچه جریان انحرافی تلاش زیادی در چند  روز گذشته کرده که از او به عنوان احمدی نژاد دوم در انتخاباتی آتی تصویر سازی کند ولی این تبلیغات ناشیانه نیز جدی گرفته نشده است.

اما در حالیکه بقایی هیچ شانسی برای انتخابات آتی ریاست جمهوری ندارد، دلایل اعلام کاندیداتوری وی سبب ایجاد گمانه زنی ها و پرسش های متعددی در افکار عمومی شد.

این در حالیست که ورود برخی عناصر اصلی جریان انحرافی در حمایت از بقایی آنهم با شتاب و عجله بسیار و جملات عجیب و غریب درباره وی و اعلام پیروزی قطعی او حتی در انتخابات ریاست جمهوری این گمانه زنی را تقویت کرد که اهداف غیر انتخاباتی نیز در پس این تبلیغات عجیب و غریب وجود دارد.

اما این تبلیغات و اعلام کاندیداتوری عجیب درست در زمانی انجام شده که بقایی آخرین مراحل دفاع از خود در برابر اتهامات مالی اش را در برابر دستگاه قضا در حال انجام است!

این موضوع در حالی جالب تر می شود که به علت مفاد سنگین پرونده مالی بقایی حتی پیش بینی احتمال بازداشت وی نیز توسط دستگاه قضا چندان دور از ذهن نبوده است.

به همین دلیل برخی ناظرین سیاسی معتقدند بقایی با اعلام کاندیداتوری برای ریاست جمهوری تلاش می کند که موضوع بررسی پرونده تخلفات مالی خود را در دستگاه قضایی تحت تاثیر قرار بدهد و در پوشش تبلیغات برای ریاست جمهوری و ملاحضات تحمیلی به دستگاه قضایی درباره کاندیدا بودن وی برای انتخابات ریاست جمهوری عملا چتر محافظی برای خود ایجاد کند.

گفتنی است، پرونده اتهامات بقایی بسیار قابل توجه است و بعید است حتی برای شورای شهر یا نمایندگی مجلس تایید صلاحیت شود تا چه رسد به ریاست جمهوری!

افزودن نظر جدید