تکذیب دستگیری معاون وزیر ارتباطات

طی روزها و ساعات گذشته شایعاتی مبنی بر دستگیری نصرالله جهانگرد معاون وزیر ارتباطات منتشر شده که امروز از سوی روابط عمومی وزارت ارتباطات تکذیب شد.

به گزارش امیدنامه به نقل از ایسنا، طی روزهای گذشته در رسانه‌های مختلف حملاتی نسبت به معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فناوری اطلاعات صورت گرفته و در موارد متعدد از دستگیری وی خبر داده شد اما طی ساعات گذشته روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات به شدت این مساله را تکذیب کرده و خاطرنشان کرده است که نصرالله جهانگرد امروز در محل کار خود حضور داشته و حتی روز گذشته هم میهمان نمایشگاه مطبوعات بوده است.

روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران اعلام کرده است: «متاسفانه در سال همدلی و همزبانی، برخی نیروهای معاند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پس از کسب موفقیت‌های دولت و ملت بر اثر ناراحتی‌های مفرط، خبری مجعول با عنوان دستگیری مهندس جهانگرد، معاون وزیر و رییس سازمان را با هدف تخریب اتحاد ملی در میان ارکان نظام و از بین بردن اعتماد عمومی و وحدت موجود در کشور، منتشر کردند که بدین وسیله به شدت تکذیب شده و این‌گونه اقدام‌های تفرقه‌افکنانه را محکوم می‌کنیم.»

پیش از این روزنامه کیهان درگزارشی ضمن تاکید بر نفوذ یک "جاسوس" در وزارت ارتباطات خواستار برخورد با "ن ج" شده بود. امروز وزارت ارتباطات گزارش کیهان را تکذیب کرد.

افزودن نظر جدید