توهین مجری پایداری چی به مردم تهران

برنامه زنده «بدون تحریف» که سیزدهم و چهاردهم خرداد از آنتن زنده شبکه سوم سیما پخش شد با توهین به مردم تهران، حمله به بیت امام(ره) و طعنه به کابینه دولت همراه بود.

به گزارش امیدنامه به نقل از روزنو،وحید یامین پور که بعد از سالها ممنوع الکاری، دو شب پشت سر هم در شبکه سوم سیما رویت شد، روی آنتن زنده شبکه سوم ضمن حمله به بیت امام(ره) و حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی، بار دیگر همچون سایر دلواپسان شکست خورده انتخابات هفتم اسفند، مردم تهران را مردم کوفه نامید.
ین مجری عضو جبهه پایداری و یادداشت نویس سایت رجانیوز، نتوانست ناراحتی خود از شکست سنگین همفکرانش در انتخابات مجلس دهم در اسفند 94 را پنهان کند و در پایان برنامه رو به دوربین گفت: کوفه شهر حامیان امیرالمومنین بود اما در گذر تاریخ، شهر غافلان شد و امیرالمومنین و فرزندانش را تنها گذاشت، هر شهری می تواند کوفه باشد و هر شهری می تواند کوفه بشود!
اشاره این عضو جبهه پایداری به اظهارات برخی تندروهای همفکر خود است که بعد از انتخابات مجلس و خبرگان در تهران، مردم تهران را مردم کوفه لقب دادند.
یامین پور که در این برنامه  به موضوع مسئولان مرفه و ثروتمندانی که در مسند مسئولیت در نظام قرار می گیرند، اشاره داشت، طعنه های زیادی به مسئولان کشور زد که درآمدهای میلیاردی دارند و مسئولیت هم پذیرفته اند اما حواسش نبود، متلک هایش که با همراهی حسین شریعتمداری و تایید او همراه می شد، به کابینه احمدی نژاد نیز اصابت می کند. او گویا فراموش کرده بود که محصولی و بهبهانی، وزرای میلیاردری کابینه احمدی نژاد انتقادهای زیادی را برای دولت پاکدستان خریدند.
رفتار نانجیبانه این مجری در حالی از آنتن شبکه سوم سیما پخش شد که رهبر انقلاب در سخنانی صریح گوشزد کرده بودند که در انتخابات هفتم اسفند، آنها که رای نیاوردند نجیبانه نتیجه را پذیرفتند و جنجال سازی نکردند.
به نظر می رسد با بازگشت اصغر پورمحمدی به شبکه سوم سیما، راه بازگشت افراطیون به این شبکه و فحاشی به دولت مسیر تازه ای پیدا می کند.

افزودن نظر جدید