توجیه فیروزآبادی درباره سلام نظامی به هاشمی: به روحانی سلام نظامی دادم نه فرمانده ۸ سال دفاع مقدس! + عکس

کانال تلگرامی هفته نامه 9 دی به مدیریت حمید رسایی نوشت: سرلشکر فیروزآبادی (رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح) با ارسال متنی خطاب به هفته نامه 9 دی درباره انتشار عکسی با عنوان سلام نظامی اش به هاشمی رفسنجانی گفت که "به هاشمی سلام نظامی نداده و منتقد جدی اوست".

 

 
به گزارش امیدنامه به نقل از انتخاب ؛ کانال تلگرامی هفته نامه 9 دی اضافه کرد:

در شماره قبل هفته نامه 9دی تصویری از سرلشکر فیروزآبادی به چاپ رسید که وی در برابر هاشمی رفسنجانی و حسن روحانی در حالی که این دو شخصیت روی صندلی نشسته اند، سلام نظامی می دهد و ذیل آن نوشته شده بود: سلام نظامی صاحب تبریک بی معنی برای برجام به صاحب نامه بی سلام به رهبری.

 به دنبال انتشار این خبر سرلشکر فیروزآبادی در تماسی با مدیر مسئول 9 دی، اعلام کرد: بعد از سخنرانی در آن مراسم وقتی از مقابل رئیس جمهور رد می شدم، مطابق آیین نامه نظامی به رئیس جمهور سلام نظامی دادم ولی آقای هاشمی دست خود را بلند کرد که این سبب شد تا تلقی عمومی، سلام نظامی بنده به آقای هاشمی باشد.

وی در ادامه اظهارنظر خارج از چارچوب و غیراخلاقی خود افزوده است: این درحالی است که بنده منتقد جدی مواضع ایشان هستم و در بزنگاه هایی مثل انتخابات خبرگان مواضع ایشان را نقد کرده ام. در مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز اختلاف نظر بنده با ایشان کاملاً مشهود است. 
 

توجیه شیرین فیروزآبادی درباره سلام نظامی به هاشمی: به روحانی سلام نظامی دادم نه هاشمی! + عکس

البته جناب فیروزآبادی در حالی سلام نظامی به رپیس جمهور داده اند که سر روحانی پایین است!

افزودن نظر جدید