محمود زمانی قمی به امید خبر داد:

تشکیل جلسه شورای عالی بنیاد باران با حضور خاتمی و عارف

عضو هیات مدیره بنیاد باران از تشکیل جلسه شورای عالی این بنیاد به ریاست حجت‌الاسلام سید محمد خاتمی و با حضور دکتر محمد رضا عارف و دیگر اعضای شورای عالی خبر داد.

محمود زمانی قمی درگفت‌وگو با  پایگاه خبری تحلیلی امید  درباره تشکیل جلسه شورای عالی بنیاد باران گفت:بر اساس مفاد اساسنامه بنیاد باران ابتدا گزارش عملکرد سال 92 بنیاد توسط آقای رسولی رئیس هیات مدیره تقدیم اعضای شورای عالی شد و در ادامه جواد امام مدیر عامل بنیاد  نیز مطالبی را نسبت به تببین رویکرد های جدید بنیاد تشریح کرد.
وی گفت:آقای خاتمی نیز با بیان نقطه نظرات خویش در خصوص اتخاذ رویکردهای بدیع و نو  از جمله ایجاد مراکز مطالعاتی تا رسیدن به یک پژوهشکده مطرح کرد.
زمانی قمی همچنین از تصویب بودجه سال 93 بنیاد باران و بررسی  تراز مالی سال 91،و قرائت گزارش بازرس قانونی در این جلسه خبر داد.
وی ادامه داد:پس ازخاتمه این جلسه نیز سایت باران با حضور آقایان خاتمی و عارف و حضور اعضای شورا با آدرس جدید افتتاح شد.
عضو هیات مدیره بنیاد باران در پاسخ به اینکه آیا در این جلسه پیرامون موضوعات سیاسی و انتخابات آینده مجلس نیز صحبتی شد،گفت:بنیاد ماهیتا به مسائل سیاسی نمی پردازد،ماهیت بنیاد یک ماهیت اجتماعی، فرهنگی و پژوهشی است و طبق مفاد اساسنامه از هر گونه فعالیت سیاسی منع شده ایم.

افزودن نظر جدید