تشکل سیاسی جماران مورد تایید بیت امام نیست و ارتباطی با موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی ندارد

یک منبع آگاه در موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی نسبت به تشکیل تشکلی سیاسی با عنوان «جماران» واکنش نشان داد و گفت که حضور این افراد در حسینیه جماران به هیچ وجه به نشانه تأیید این افراد و فعالیت آنها از طرف بیت امام خمینی و مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی نیست.

به گزارش امیدنامه این منبع آگاه در موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) گفت:آن چه که تحت عنوان جریان مردمی انقلابی فرزندان نسل سوم روح الله و به صورت مخفف - جماران -  اعلام موجودیت کرده اعضای آن هیچ ارتباطی با بیت امام خمینی (س) و مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی و جماران ندارد.

وی افزود:حسینیه جماران همه روزه برای بازدید عموم مردم و علاقمندان به امام خمینی (س) و آرمان های بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی باز است و همگان می توانند از این مجموعه و بیت امام بازدید داشته باشند. به دلیل جایگاه امام خمینی (ره) در میان اقشار مختلف مردم افرادی که روزانه حسینیه جماران بازدید می کنند از اقشار مختلف مردم هستند و هیچ گونه محدودیتی از این نظر برای هیچ فرد و یا گروهی وجود ندارد.

این منبع آگاه درموسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) گفت: روز سه شنبه 15 فروردین 96 گروهی در حسینیه جماران حضور یافتند و مشابه اکثر کسانی که از این مجموعه بازدید می کنند عکسی به یادگار گرفتند. اما نکته جالب این است که پس از این حضور و عکس گرفتن تعداد محدودی از رسانه های کشور اعلام کردند که این افراد با عنوان «جریان مردمی انقلابی فرزندان نسل سوم روح الله» و عنوان اختصاری «جماران» اعلام موجودیت کردند.

وی تاکید کرد: به این وسیله اعلام می شود که این تشکل و اعضای آن هیچ ارتباطی با بیت شریف امام خمینی (س) و مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی و جماران ندارد و حضور آنها در حسینیه جماران از دید مسئولین این مجموعه صرفا بازدیدی از نوع بازدیدهای متداول شخصی و گروهی از حسینیه جماران است که به طور روزانه انجام می شود و حضور این افراد در حسینیه جماران به هیچ وجه به نشانه تأیید این افراد و فعالیت آنها از طرف بیت امام خمینی و مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی نیست.

گفتنی است هفته گذشته طیف منتسب به مهرداد بذرپاش،از کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری با حضور در حسینیه جماران  تاسیس تشکلی را با عنوان «جریان مردمی انقلابی فرزندان نسل سوم روح الله »اعلام کردند.

افزودن نظر جدید