تشریح برنامه‌های عارف در سفر به اصفهان

محمدرضا عارف برای افتتاح دفتر بنیاد امید ایرانیان و حضور در چندین برنامه سیاسی، فرهنگی و دانشگاهی دیگر به اصفهان سفر می‌کند.

به گزارش امید، محمود ابراهیمی مسئول شورای بنیاد امید ایرانیان اصفهان با اعلام این خبر گفت: محمدرضا عارف روز پنج شنبه -چهارم اردیبهشت ماه- برای افتتاح دفتر بنیاد امید ایرانیان در اصفهان و حضور در چندین برنامه فرهنگی، دانشگاهی و سیاسی دیگر به اصفهان سفر می‌کند.

وی با تشریح برنامه‌های سفر عارف به اصفهان اظهار کرد: حضور در گلزار شهدای اصفهان برای تجدید میثاق با شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و همچنین دیدار با آیت الله طباطبایی امام جمعه اصفهان در برنامه‌های صبح پنجشنبه سفر عارف قرار دارد.

ابراهیمی خاطر نشان کرد: حضور در دانشگاه اصفهان، دیدار با دانشگاهیان و سخنرانی در جمع دانشجویان در ادامه برنامه‌های سفر عارف به اصفهان قرار دارد و وی عصر روز پنج شنبه ساعت 15 در تالار دکتر شریعتی دانشگاه اصفهان در جمع دانشجویان این دانشگاه به ایراد سخنرانی می پردازد.

وی همچنین به افتتاح دفتر بنیاد امید ایرانیان در اصفهان با حضور دکتر عارف اشاره کرد و افزود: مراسم افتتاحیه دفتر بنیاد امید ایرانیان عصر روز پنج شنبه با حضور اصحاب فرهنگ و فرهیختگان اصفهان در سالن اتاق بازرگانی اصفهان برگزار می‌شود.

همچنین عارف در روز جمعه-5 اردیبهشت- در کنگره سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی سخنرانی خواهد کرد.

افزودن نظر جدید