تحلیل خبرآنلاین از قطع برنامه تبلیغاتی عارف

خبرگزاری خبرآنلاین در تحلیلی با عنوان"قطع برنامه تبلیغاتی عارف از شبکه جام جم به دلیل نام بردن از خاتمی و هاشمی بود؟" نسبت به اولین برنامه تبلیغاتی دکتر محمدرضا عارف واکنش نشان داد.

این خبرگزاری نزدیک به علی لاریجانی نوشت:شب گذشته اولین برنامه انتخاباتی محمدرضا عارف، کاندیدای یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری پس از دقایقی که از پخش آن گذشت قطع شد.

به گزارش خبرآنلاین، شب گذشته گفت و گوی محمدرضا عارف نامزد انتخابات ریاست جمهوری با ایرانیان خارج از کشور که از ساعت 23:30 از شبکه جام جم آغاز شده بود پس از حدود 30 دقیقه قطع شد.

چند لحظه پس از قطع برنامه تبلیغاتی عارف شبکه جام جم در زیرنویس نوشت:«بینندگان محترم بعلت قطع صدا ادامه برنامه انتخابات ایرانی تا چند لحظه دیگر». پس از آن 15 دقیقه بعد هم در زیر نویس دیگری به اطلاع بینندگان رسید که قطع برنامه به علت نقص در فیلم ضبط شده بوده و در اسرع وقت پخش خواهد شد. اما این برنامه تبلیغاتی با پاسان یافتن زماین یک ساعته آن پخش نشد.

شبکه اول سیما دیشب پس از پخش نطق تلویزیونی سعید جلیلی یکی دیگر از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری هم اعلام کرد نقص فنی در آن برنامه تبلیغاتی تقصیر ستاد انتخاباتی سعید جلیلی بوده است.

به گزارش خبرآنلاین، محمدرضا عارف در گفتگوی تلویزیونی که دیشب از شبکه جام جم پخش شد ضمن اظهار تاسف از عدم استفاده از ظرفیت‌های شخصیت‌هایی همچون آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و حجت‌الاسلام سید محمد خاتمی در عرصه بین‌الملل گفت: اگر در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شوم حتما از ظرفیت‌ و تجربیات جناب آقای خاتمی که پیامبر صلح در عرصه بین الملل هستند و همچنین توانایی‌ها و نفوذ آقای هاشمی در منطقه خاورمیانه و دیگر شخصیت‌های برجسته استفاده خواهم کرد.

وی همچنین نسبت به نحوه گزینش در دانشگاه ها و پرسیدن سوال‌هایی از دانشجویان مبنی بر اینکه آنها در انتخابات سال 88 به چه کسی رای داده‌اند انتقاد کرد.

معاون اول دولت اصلاحات در خصوص مسائل مربوط به حوزه فرهنگ و هنر تاکید کرد: اکنون به مقوله هنر نگاه امنیتی وجود دارد که باید رفع شود.

وی همچنین بر ضرورت بکارگیری دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای برای ارتقاء جایگاه ایران در عرصه بین الملل تاکید کرد.

عارف با انتقاد از برخوردهای سلیقه ای و تنگ نظرانه به خصوص با دانشجویان گفت: باید همه اصول مربوط به مردم سالاری در قانون اساسی عملیاتی شود.

وی گفت برنامه هایی برای تدوین قوانین در حوزه نشر کتاب دارد.

برچسب‌ها :

دیدگاه‌ها

سلام دکتر جان حالا شما قانون نمیذارن در صدا و سیما حرف بزنی و غیرهههههههههههههه وای به حال ما این مملکت یک رییس جمهور با عرضه میخواد...... داری باید خودت وفدا کنی تا در تاریخ جائدان بمانی

عارف عزیز اگر در صحبت های خود بر استفاده از ظرفیتهای خاتمی عزیز تاکید کنید و از اصلاحات سیاسی و اقتصادی توامان استفاده کنید حتما به خواست خدا پیروز هستید

سلام بر استاد نظم و مدیریت، دکتر عارف عزیز. دکتر یک کاری بکنید. با آقای روحانی با هم یکی بشید. یک موجی راه بیاندازید. این مردم افسرده رو سر حال بیارید. به دوستان خودتون هم بگید اینقدر مردم رو نا امید نکنند. رای ندیم که آخه چی بشه. من احساس می کنم ترکیب شما با آقای روحانی یعنی روزهای خوش "مردی با عبای شکلاتی". موفق باشید و امیدوار

افزودن نظر جدید