تبریک محمدرضا عارف به فرمانده جدید سپاه پاسداران:لزوم همراهی با دولت برای رسیدن به اهداف اسناد بالادستی

در پی انتصاب سردار سرلشگر پاسدار حسین سلامی به سمت فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ،دکتر محمدرضا عارف در پیام تبریکی،تاکید کرد:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که نهادی ارزشی و برگرفته از آرمانهای والای انقلاب اسلامی ایران است امروز بیش از هر زمان دیگر باید با همراهی با دیگر نهادهای نظام بویژه دولت در توسعه و آبادانی کشور سهیم باشد.

به گزارش امیدنامه،متن این پیام به شرح زیر است:

برادر بزرگوارم سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی
انتصاب جنابعالی از سوی رهبر معظم انقلاب به سمت "فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی" را  صمیمانه تبریک می‌گویم.
جنابعالی که  از یادگاران دوران پرافتخار جهاد و شهادت هستید و دوران طولانی در سپاه پاسداران مسئولیت‌های مختلفی را بر عهده داشتید به شایستگی مورد عنایت فرماندهی معظم کل قوا قرار گرفته اید و این مسئولیت خطیر  را بر عهده شما قرار دادند.
امید است با عنایت خداوند متعال و استفاده از ظرفیت  نیروهای خدوم پاسدار و همراهی دیگر ارکان نظام اسلامی در انجام وظایف محوله  بخصوص در برابر تهدیدات و توطئه های دشمنان موفق و پیروز باشید.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که نهادی ارزشی و برگرفته از آرمانهای والای انقلاب اسلامی ایران است امروز بیش از هر زمان دیگر باید با همراهی با دیگر نهادهای نظام بویژه دولت در توسعه و آبادانی کشور سهیم باشد و مطمئنا جنابعالی با استفاده از تجربیات ارزشمندتان در کمک به دولت محترم برای رسیدن به اهداف اسناد بالادستی تمام تلاش و مساعی خود را به کار خواهید بست.
از خداوند  متعال موفقیت و سربلندی جنابعالی را در انجام  این مسئولیت مهم و خطیر مسالت می نمایم.
محمدرضا عارف

افزودن نظر جدید