بوی لجن «آبادان» را فرا گرفت

بویی شبیه به بوی گاز مناطقی از آبادان را فراگرفته است و سبب نارضایتی مردم این مناطق شد.

 

به گزارش امیدنامه به نقل از تسنیم، بر اساس گزارش‌های مردمی بویی شبیه به بوی گاز که برخی آن ر ا به بوی لجن نیز تشبیه کردند مناطقی از آبادان را فراگرفته است.

گسترش این بو که تنفس را حتی در منازل  برای شهروندان برخی مناطق آبادان مانند سلیج، کوی قدس و کوی بهار مشکل کرده سبب نارضایتی مردم این مناطق شد.

رضا نعیمی دراین‌باره اظهار داشت: باوجود هم‌جواری مناطق کوی قدس و کوی بهار با پالایشگاه آبادان این موضوع ارتباطی با این پالایشگاه ندارد.

وی بابیان اینکه بر اساس پیگیری‌های ما منشأ این بو خط لوله گاز شهری بوده است، عنوان کرد: مسئولان مربوطه در اداره گاز به ما گفتند که منشأ آن خارج از شهر است.

مدیر روابط عمومی پالایشگاه آبادان بابیان اینکه به ما اعلام کردند که در حال کار بر روی این موضوع هستند، تصریح کرد: این موضوع درهرصورت ارتباطی با پالایشگاه آبادان ندارد و مربوط به اداره گاز است.

احمد موسوی آزاد رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست آبادان نیز در گفت و گو با تسنیم با تأیید این موضوع اعلام کرد: در حال پیگیری این مسئله هستیم.

تماس‌ها با مسئولان اداره گاز شهرستان آبادان برای پیگیری موضوع بی‌ثمر بود و مسئولان این اداره حاضر به پاسخگویی در این زمینه نشدند.

افزودن نظر جدید