بلاتکلیفی دستفروشان ته‌لنجی آبادان/شهرداری به وعده‌ها عمل نکرده‌است

شهرداری آبادان چهارشنبه هفته گذشته دست به جمع‌آوری دستفروشان یکی از مناطق شهر زد. دستفروشان می‌گویند وعده‌هایی که شهرداری داده؛ عملی نشده است.

 

بلاتکلیفی دستفروشان ته‌لنجی آبادان/شهرداری به وعده‌ها عمل نکرده‌است

 به گزارش  امیدنامه به نقل از ایلنا، چهارشنبه هفته گذشته، شهرداری آبادان پس از اعتراض کسبه محلی، اقدام به جمع‌آوری دستفروشان بازار ته‌لنجی‌ها در خیابان امام خمینی آبادان کرد.

شهرداری این اقدام را به بهانه ساماندهی دستفروشان انجام داده است، اما در عمل تعداد زیادی از دستفروشان این خیابان چند روزی است که سرگردانند و به قول خودشان، کاسبی‌شان کساد شده است.

یکی از این دستفروشان که بساطش را چهارشنبه جمع‌آوری کرده‌اند، می‌گوید: قرار بود از طرف شهرداری و شورای شهر مکانی را در بازار شب آبادان به ما اختصاص دهند، اما این وعده عملی نشد؛ به بازار شب مراجعه کردیم اما غرفه‌ای در کار نبود.

این دستفروش که می‌گوید سالهاست از طریق گستردن بساط و دستفروشی امرار معاش می‌کند از شرایط موجود ناراضی است و اعتقاد دارد کسبه پرقدرت محلی، با شهرداری لابی می‌کنند و به این ترتیب کاسبی دستفروشان کساد می‌شود و خانواده‌های بسیاری، بدون راهی برای  کسب درآمد و بیکار،  سردرگم می‌مانند.

از قرار معلوم دستفروشان ته‌لنجی آبادان، شنبه شب در خیابان امام خمینی این شهر دست به تجمع زدند و از مقامات شهرداری خواستند که به اوضاع نابسامان آنها رسیدگی شود.

 

افزودن نظر جدید