برگزاری جلسه شورای سیاستگذاری پنجمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی

جلسه شورای سیاستگذاری پنجمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی برگزار شد.

به گزارش امیدنامه، رضا مهدیان دبیر اجرایی پنجمین پنجمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی و جایزه ملی تعالی آموزش و توسعه با اعلام این خبر گفت: جلسه شورای سیاستگذاری این رویداد ملی و علمی در محل ساختمان مرکزی بانک شهر با حضور اکثریت اعضاء برگزار شد. در این جلسه فعالیت ها و دستاوردهای انجمن علمی آموزش و توسعه منابع انسانی، محورهای پیشنهادی کنفرانس و جایزه ملی تعالی توسط رئیس و دبیر علمی کنفرانس ارائه شد. در ادامه هر یک از اعضای شورا به بیان پیشنهادات و نقطه نظرات خود در این خصوص پرداختند.

وی ادامه داد:دکتر محمدرضا واعظ مهدوی (مشاور عالی رئیس سازمان برنامه  بودجه) و مرتضی نظری(مشاور وزیر و رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش)به اهمیت آموزش اجتماعی و همگانی در سطح عموم جامعه تاکید کردند و این محور به محورهای کنفرانس اضافه شد. 

مهدیان تصریح کرد: اعضای شورا همچنین به مواردی از قبیل پرداختن به اهمیت شایستگی ها و گواهی نامه های صلاحیت و شایستگی ملی مدیران و کارکنان دستگاه ها و سازمان های کشور و همچنین ضرورت و اهمیت موضوع توسعه منابع انسانی مجازی در سازمانها پرداختند.

به گفته مهدیان در پایان  این نشست دکتر پورزرندی مدیرعامل بانک شهر و رئیس شورای سیاستگذاری کنفرانس به جمع بندی موارد مطرح شده پرداخت و با اشاره به نقش اساسی  و مهم منابع انسانی و سرمایه انسانی در سازمانهای پیشرو، از آن بعنوان یار استراتژیک سازمان ها یاد کرد و به اهمیت اندازه گیری میزان ارزش ها و استعداد های منابع انسانی سازمان ها در کنار حسابداری منابع مالی سازمان ها تاکید.

. گفتنی است کنفرانس و جشنواره جایزه ملی آموزش و توسعه منابع انسانی در تاریخ 29 و 30 بهمن ماه در محل سالن همایش های بین المللی رازی برگزار می شود.

 

افزودن نظر جدید