باران و برف در راه تهران و چند استان‌ دیگر

ایسنا نوشت: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه از فردا سامانه بارشی جدید وارد کشور می‌شود، گفت: بارش باران و برف در استان‌های تهران، البرز، قزوین و غرب سواحل دریای خزر پیش‌بینی می‌شود.

احد وظیفه شرایط جوی کشور را تشریح و اعلام کرد : سامانه بارشی فعال روی کشور، امروز (چهارشنبه) هشتم آذر ماه در استان‌های ساحلی خزر و خراسان شمالی سبب بارش پراکنده شده و به تدریج از کشور خارج می‌شود.

این کارشناس هواشناسی همچنین، گفت: فردا (پنجشنبه‌) 29 آذر ماه سامانه بارشی جدیدی از سمت شمال غرب و غرب وارد کشور شده و در استان‌های واقع در شمال غرب، غرب، زاگرس مرکزی، بخش‌هایی از زاگرس جنوبی و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی در استان‌های تهران، البرز، قزوین و غرب سواحل خزر سبب بارش باران و برف و وزش باد خواهد شد.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه‌ تاکید کرد: پس فردا (جمعه‌) 30 آذر ماه سامانه بارشی علاوه بر مناطق ذکر شده، بخش‌هایی از مرکز و شمال شرق کشور را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.

به گفته وظیفه، فردا آسمان تهران صاف، گاهی همراه با وزش باد، در بعد از ظهر ابری خواهد بود. همچنین فردا بارش باران با حداکثر و حداقل دمای 11 و 30 درجه سانتیگراد برای تهران پیش‌بینی می‌شود.

همچنین پس فردا (جمعه‌) 30 آذر ماه شرایط جوی تهران نیمه ابری تا ابری، همراه با بارش باران و وزش باد با حداکثر و حداقل دمای 11 و سه درجه سانتیگراد خواهد بود.

 

افزودن نظر جدید