بادامچیان: پرونده‌ مفاسد اصولگرایان در نهایت به 5 عدد می‌رسد!

عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی طبق روال گذشته از پذیرش مسئولیت اشتباهات 8 ساله اصولگرایان شانه خالی کرد و ضمن نادیده گرفتن مفاسد متعدد دولت احمدی‌نژاد گفت: اینکه بگوییم همه مفاسد امروز مربوط به دوران مدیریت اصولگرایان بوده اتهام است.

به گزارش امید به نقل از ایلنا،اسدالله بادامچیان  در خصوص واکنش فعالان سیاسی به اظهارات او مبنی بر اینکه تعداد روزنامه‌های اصلاح‌طلب بیش از اصولگرا است، عنوان کرد: هنوز هم می‌گویم تعداد روزنامه‌های اصلاح‌طلب خیلی بیش‌تر از روزنامه‌های اصولگرا است، اما با همه اینها باز هم مردم با اصولگرایان هستند.

این عضو موتلفه اسلامی ادامه داد: تاکنون 9 مجلس داشتیم٬ اما فقط دو مجلس در اختیار اصلاح‌طلبان بوده است و شاهد بودیم که اقدامات نادرستی در این دو دوره انجام شد. البته اشتباهاتی هم در هفت دوره مدیریت اصولگرایان وجود داشته ولی میزان آن قابل مقایسه نیست.

وی در پاسخ به این سوال که عدم اقبال مردم به اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 را چگونه توجیه می‌کنید، گفت: در انتخابات ریاست جمهوری٬ مردم هم یک بار به بنی‌صدر رای دادند و نتیجه آن را دیدند. البته یک بار هم به اصلاحات رای دادند.

بادامچیان در پاسخ به این سوال که یعنی شما بنی‌صدر را با اصلاح‌طلبان مقایسه می‌کنید٬ گفت: امروز دار و دسته بنی‌صدر از اصلاح‌طلبان حمایت می‌کنند.

وی در مورد مفاسدی که در دوران مدیریت اصولگرایان در کشور مطرح شد، معتقد است: اینکه بگوییم همه مفاسد امروز مربوط به دوران مدیریت اصولگرایان بوده اتهام است. اگر مفاسدی در دوره احمدی‌نژاد وجود داشته٬ امروز فقط یکی از آنها که پرونده رحیمی است که مطرح شده است.

بادامچیان در پاسخ به این سوال که یعنی شما پرونده فساد سه هزار میلیاردی، اختلاس از بیمه ایران، تامین اجتماعی، پرونده بابک زنجانی و از این قبیل پرونده‌ها را در دوره تصدی اصولگرایان نادیده می‌گیرید، گفت: نهایتا پرونده‌های این دوره به 5 عدد می‌رسد٬ البته یک پرونده هم برای این مردم زیاد است. اما به هر حال این مفاسد در همه دولت‌ها وجود دارد. این جوسازی‌ها کارساز نیست ملت ما می‌داند که هم انسان‌های خوب و هم انسان‌های بد داریم.

وی در مورد نقدها و هجمه‌های تند اصولگرایان به دولت تاکید کرد: ما جامعه آزادی داریم. در موتلفه ما دعوایی با کسی نداریم اما نقد اصولگرایانه می‌کنیم. روحانی شخصا اصولگرا است٬ اما اطرافیان خود را از اصلاح‌طلبان گذاشته و مشکل همین جاست.

بادامچیان در مورد فعالیت اصولگرایان برای انتخابات مجلس آینده گفت: حرکت اصولگرایان در انتخابات سال آینده طبق حرکت مردم و خط ولایت و خط اصیل انقلاب خواهد بود. ‌

افزودن نظر جدید