اژه‌ای: رییس دولت اصلاحات در رسانه‌ها ممنوع‌البیان و تصویر است/ با متخلفان برخورد می‌کنیم

سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه رسانه‌هاحق ندارند تصویر یا مطالبی از رییس دولت اصلاحات منعکس و منتقل کنند٬ افزود: این دستور همچنان به قوت خود باقی است و اگر رسانه‌ای خلاف آن عمل کند با آن برخورد خواهد شد.

به گزارش امید به نقل از ایلنا، غلامحسین محسنی اژه‌ای در نشست خبری خود در خصوص سوال خبرنگار ایلنا٬ مبنی بر اینکه به چه دلیل طی هفته‌های اخیر از سوی قوه قضاییه دستور منع درج نام و تصویب رئیس دولت اصلاحات به رسانه‌ها داده شد گفت: در مورد کسانی که شورای عالی امنیت ملی در مورد آن‌ها تصمیم گرفته یا قوه قضاییه آنها را به عنوان سران فتنه محسوب می‌کند٬ دستگاه قضا می‌تواند دستوراتی بدهد.

معاون اول دستگاه قضا افزود: در مورد فرد مورد نظر نیز دستور داده شد که رسانه‌ها حق ندارند تصویر یا مطالب او را منعکس و منتقل کنند٬ این دستور همچنان به قوت خود باقی است و اگر رسانه‌ای خلاف آن عمل کند با آن برخورد خواهد شد.

اژه‌ای در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار ایلنا٬ که از او در مورد انتشار فیلمی از رسانه ملی در توهین به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پرسید٬ گفت: دو روز پیش این مطلب را از فردی شنیدم و به او گفتم آیا این فیلم را دیده‌ای؟ او گفت بله٬ من تعجب کردم و گفتم این مساله قابل توجه است. وی گفت: با پیگیری این مساله متوجه شدم فیلم مورد نظر مربوط به ۲۲ بهمن امسال نیست٬ بلکه به سال‌های قبل و انتخابات مجلس برمی‌گردد. بنده نمی‌گویم که کلیت این مساله درست بوده چراکه از نظر ما هم اصل این کار مورد تایید نیست.

دیدگاه‌ها

نقش آقاي خاتمي در دلهاست و خداوند روز به روز بر اين محبت كه در دل مردم با ادب نقش بسته است مي افزايد.حديثي از ائمه ي معصومين(ع) به اين مضمون است كه خداوند به بنده اش مي فرمايد :تو درون خود را اصلاح كن ،ما (خداوند) تو را در نزد مردم عزيز مي كنيم. واين حديث در مورد آقاي خاتمي صدق مي كند.

اقای اگر نظام اسلامی مادارای اعتباروافتخاراست به یمن وجودپربرکت انسانهای بزرگواری همچون سیدوالامقام خاتمی عزیزاست اگربحث فتنه است چرامسببان ان امثال احمدی نژادوحامیانش ازادانه می گردندسخنرانی می کنندکسی هم جلودارشان نیست شماازمحبوبیت خاتمی دررنج هستید

افزودن نظر جدید