انهدام باندهای تصادفات ساختگی در قم

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۷ فقره پرونده در رابطه با تصادفات ساختگی در دادسرای عمومی و انقلاب استان قم تشکیل و در مجموع ۶۷ متهم تحت تعقیب قرار گرفته‌اند که از این تعداد ۵۸ نفر دستگیر و پس از تفهیم اتهام بازداشت شدند.

به گزارش امیدنامه به نقل از میزان، مهدی کاهه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم، از متلاشی شدن باند تصادفات ساختگی در این استان خبر داد و گفت: با توجه به افزایش شیوه‌های کلاهبرداری از شرکت‌های بیمه با شگرد تصادفات ساختگی، با وصول اخبار و گزارشاتی به دادسرای قم، با هدف حفظ و صیانت از حقوق بیت المال و پیشگیری از تکرار جرم موضوع به صورت جدی در دستور کار دادستانی استان قرار گرفت.

وی گفت: پس از بررسی و تحقیقات انجام شده با صدور دستورات قاطع، افرادی که از طریق صحنه سازی تصادفات اقدام به کلاهبرداری می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.

این مقام قضایی در پایان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۷ فقره پرونده در رابطه با تصادفات ساختگی در دادسرای عمومی و انقلاب استان قم تشکیل و در مجموع ۶۷ متهم تحت تعقیب قرار گرفته‌اند که از این تعداد ۵۸ نفر دستگیر و پس از تفهیم اتهام بازداشت شدند.

افزودن نظر جدید