امام جمعه اصفهان: احمدی‌نژاد کار را به جایی رساند که پول ما از پول افغانستان و عراق هم کم ارزش تر شد

نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان گفت: مذاکرات هسته ای در دولت دکتر روحانی نشان داد که ایران می تواند یک قدرت باشد.

به گزارش امید، آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در دیدار رئیس جمهوری با طلاب و علمای اصفهان، اظهار کرد: مذاکرات هسته ای دولت یازدهم، را مقتدارنه و خوب دانست .

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان ،در ادامه اختصاص یارانه ها را برای اقشار کم درآمد جامعه و فقرا دانست و خواستار توقف پرداخت یارانه به قشر پر درآمد شد.

آیت الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه در زمان دولت آقای احمدی نژاد، بارها اعلام کردم که هدفمند کردن یارانه ها کار عقلانی است اما توزیع آن بین همه مردم اقدامی اشتباه است، افزود: دولت احمدی نژاد با چاپ پول بی پشتوانه ، آب را به پول ملی ما بست و کار را به جایی رساند که پول ما از پول افغانستان و عراق هم کم ارزش تر شد.

وی اظهار کرد: دولت باید به فقرا و اقشار بی بضاعت کمک کند بنابراین باید افراد بی بضاعت و کم درآمد، تحت کمیته امداد قرارداده شوند و از اینطریق یارانه به ایشان پرداخت شود.

طباطبایی نژاد خطاب به دکتر روحانی گفت: فرهنگ غلط اقتصادی که احمدی نژاد ایجاد کرد و گفت یارانه، پول امام زمان است را شما اصلاح کنید.

دیدگاه‌ها

جناب حاج اقا فقط سخن ایشان نیست که باید رئیس جمهور محترم اصلاح کند 1- ویرانی اقتصادرا باید اصلاح کند 2- ویرانی سیاسی را باید اصلاح کند 3- ویرانی گفتار وادب ونزاکت را باید اصلاح کند 4- دست غارتگران ورانت خواران علم وادب وسیاست وفرهنگ واقتصادر ا باید از بیت المال اصلاح کند 5- فرهنگ بگم بگم باید اصلاح شود 6- دادن مدال افتخار باید اصلاح شود 7- ساخت انرزی هسته ای در اشپزخانه ها باید اصلاح شود 8- قهرهای 11 روزه و5روزه باید اصلاح شده وازبین برود9- رشوه دادن باید اصلاح شود ودهها وصدها مورد دیگر باید رئیس جمهور محترم همت کرده و اصلاح کند

اقای روحانی هم دارد همان سیاست اشتباه را ادامه می دهد بدون توجه به فشار سنگین اقتصادی بر مردم....چرا باز دولت دلار را از 2650 به 2850 در بوجه 94 افزایش داد ؟؟؟ ایا کسری بوجه را باید از راه بی ارزش کردن پول ملی و فشا ر بر مردم تامین کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تواین سیاست چه چیزی نهفته است

شما ایران را بی ارزش کردید بدون اجازه وزرا کار نمی کنند

افزودن نظر جدید