اصلاح طلبان البرز، هنوز گزینه ای معرفی نکردند

اصلاح طلبان استان البرز هنوز برای پیشنهاد فردی خاص به دولت جهت تصدی پست استانداری البرز به جمع بندی نرسیده‌اند.

به گزارش امید به نقل از ایلنا، محسن صادقی از چهره‌های اصلاح طلب استان البرز در این خصوص اظهار داشت: در هفته گذشته جلسات متعددی با حضور چهره‌های شاخص اصلاح طلب این استان جهت حمایت و پیشنهاد یک نفر به عنوان گزینه پیشنهادی اصلاح طلبان استان به دولت، تشکیل شده که هنوز اعضای این جلسات که در قالب شورای هماهنگی اصلاح طلبان فعالیت می‌کنند، به نتیجه نهایی دست نیافته‌اند.

این فعال اصلاح طلب افزود: چهره‌های مورد نظر منطبق با سیاست‌های دولت اعتدال گرای یازدهم انتخاب شده‌اند، ولی هنوز بر روی فردی خاص به جمع بندی نرسیده‌ایم.

محسن صادقی در خصوص اظهار نظر برخی رسانه‌ها در مورد فرد پیشنهادی اصلاح طلبان استان البرز برای تصدی پست استان داری البرز اظهار داشت: این گمانه زنی ها شایعاتی است که برخی افراد به آن دامن زده اند و نظر جمعی اصلاح طلبان استان نیست.

عضو ارشد شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان البرز در پایان گفت: هر فردی که استان دار البرز بشود، اصلاح طلبان استان البرز قطعا از وی حمایت خواهند کرد، ما تنها براساس شاخص هایی که مطابق با نیاز های استان در حوزه های مختلف است، اقدام به انتخاب گزینه های مورد نظر کرده ایم و این انتخاب تنها در حد یک پیشنهاد است و قطعآ هر فردی که برای تصدی این پست انتخاب شود مورد حمایت ما خواهد بود.

افزودن نظر جدید