احمدی نژاد: پیرمرد بودایی به من گفت 90 سال منتظر شنیدن صحبت‌های تو بودم/اگر قرار باشد کسی نقدی انجام دهد آن شخص من هستم

رییس دولت نهم و دهم با بیان اینکه برخی مشکلات قابل تحمل نیست گفت: اگر قرار باشد کسی نقدی انجام دهد آن شخص من هستم زیرا من جای‌جای ایران و جهان را دیده‌ام و نسبت به مشکلات اطلاع دارم اما اکنون جای نقد نیست.

به گزارش امید به نقل از ایسنا، محمود احمدی‌نژاد شب گذشته که با همراهی مرتضی تمدن،‌ غلامحسین الهام، علی اکبر جوانفکر و ثمره هاشمی در مسجد دولت‌آباد شهرری حضور یافت، در سخنانی با اشاره به اینکه من قصد صحبت و سخنرانی نداشتم اظهار کرد: اما وقتی با دعوت امام جماعت این مسجد مواجه شدم احساس مسئولیت کردم که بار دیگر مروری بر انقلاب و دستاوردهای آن داشته باشم.

وی در ادامه افزود: انقلاب اسلامی بزرگترین اتفاق بعد از بعثت پیامبر (ص) است. انقلاب اسلامی یک حادثه عظیم و ادامه بعثت است. انرژی آزادشده از ملت ایران همه تحولات و مناسبات بین‌المللی را تحت تاثیر قرار داد. من حداقل از 100 کشور جهان بازدید کرده‌ام و در این کشورها با اقشار مختلف مردم گفت‌وگو داشته‌ام. اکنون اثر انقلاب اسلامی و ملت ایران در ادبیات و تحرک ملت‌های جهان قابل مشاهده است. ما هر جا می‌رویم سخن از ایران است و هر خبری از ایران منتشر می‌شود در صدر اخبار قرارگرفته و موردتوجه است.

احمدی‌نژاد همچنین با بیان اینکه در سخنانم دروغ و اغراق وجود ندارد و با اشاره به اینکه ایران بدون انقلاب اسلامی معنا و مفهومی ندارد خاطرنشان کرد: سرافرازی، عزت‌ و ظلم ستیزی مردم از دستاوردهای انقلاب اسلامی است اما ما برای چه انقلاب کرده‌ایم. اگر پاسخ به این پرسش را فراموش کنیم انقلاب توسط شیطان از مسیر خود منحرف می‌شود. ما انقلاب نکردیم که ظواهر تغییر کند یا قیافه‌ها و ادبیات ما عوض شود یا عده‌ای بروند و عده‌ای بیایند. ما انقلاب نکرده‌ایم که مسابقه قدرت در قالب دستجات شکل بگیرد. اینها هیچ کدام ارزش فداکاری نداشت. ما انقلاب کردیم تا ملت‌ها از زنجیرهای اسارت رها شوند. انقلاب آمد تا ظلم ،‌ستم، تجاوز و توهین به ملت‌ها تمام شود. انقلاب آمد تا کرامت انسانی ، عدالت و رفاه، امنیت و صلح را به انسان‌ها هدیه کند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی مقدمه‌ای برای اصلاح مدیریت فاسد استکبار جهانی و برپایی حکومت جهانی عدل به امامت حضرت ولی عصر (عج) است اظهار داشت: اوایل انقلاب برخی می‌گفتند ملت نمی داند برای چه انقلاب کرده اما ملت ما طرفدار عدل و مخالف ظلم بود درواقع خواست‌های ملت روشن بود، انقلاب اسلامی در مقطع اول خود قرار دارد زیرا برپایی یک انقلاب الهی با پیروزی در یک جغرافیا به پایان نمی‌رسد.

احمدی نژاد با تاکید بر اینکه در برخی مدیریت‌ها و عملکردها ضعف ‌هایی وجود دارد ولی با این وجود دستاوردهای انقلاب اسلامی بی‌نظیر بوده است، ادامه داد: یکی از این دستاوردها استقلال انسانی و ملی ما بود. امروز همه دنیا بداند که هیچ‌کس نه می‌تواند و نه باید خیال کند که اراده و سیاستی را به ملت ما تحمیل کند. عده‌ای در آن طرف دنیا می‌خواهند برای ملت تصمیم بگیرند اما آن سبو بشکست و آن پیمانه بریخت. اگر آن‌ها تلخ‌ترین شرایط را بر ما تحمیل کنند این ملت اجازه تصمیم‌گیری به آن‌ها نمی‌دهد.

وی با تاکید بر اینکه حفظ سرزمین و عمران و آبادی کشور، پیشرفت در عرصه علم و فناوری از دستاوردهای دیگر انقلاب اسلامی است افزود: البته ما می‌توانستیم بهتر عمل کنیم. با این وجود در عرصه عملکردها ، ضعف‌هایی داشته‌ایم که این ضعف‌ها به انسان‌ها برمی‌گردد نه اصل انقلاب.

رییس دولت نهم و دهم همچنین با بیان اینکه اگر آرمان‌های بزرگ ملت زنده باشد نوسانات عملکردی تاثیری در اراده ملت نخواهد داشت گفت: مهم این است که آرمان‌های انقلاب زنده بماند. هدف اصلی شیطان فارغ کردن ذهن مردم از آرمان های انقلاب است.

به گفته احمدی نژاد، آرمان انقلاب اسلامی عبارت است از تامین مقدمات برای استقرار حکومت جهانی توحید و عدالت به رهبری امام عصر(عج).

بهار حقیقی در راه است

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه تشکیل حکومت امام زمان یک جریان تاریخی است گفت: اراده الهی در جهت استقرار حکومت الهی است. خداوند وعده داده زمین به صالحان به ارث برسد. با این وجود تشکیل حکومت الهی هم دشمنانی دارد. بوش رییس جمهور اسبق آمریکا به عراق و افغانستان حمله کرد تا با اندیشه مهدویت مقابله کند اما این اتفاقات به نفع اندیشه مهدویت تمام شد.

وی ادامه داد: امروز هر حمایتی از مظلومان حرکتی در جهت استقرار حکومت عدل است. امام خمینی (ره) فرمود هرجا ظلم وجود دارد مبارزه هم وجود دارد. اکنون استقرار حکومت جهانی نیازمند وحدت همه ملت‌هاست. اگر ملت ما وحدت نداشت آیا می‌توانست بر حکومت پهلوی پیروز شود. تفرقه میان ملت‌ها اقدامی شیطانی است. امام می‌فرمود ما حزب جهانی مستضعفین را تشکیل می‌دهیم، این به معنای وحدت ملت‌هاست.

وی در ادامه با اشاره به اینکه برای استقرار حکومت عدل جهانی باید اندیشه‌ها و باورها تغییر کند گفت: امام خمینی (ره) باورها و مطالبات مردم را تغییر داد، وقتی این تغییر ایجاد شد انقلاب به پیروزی رسید. اکنون نیز ما باید مردم را با حقیقت امام آشنا کنیم. حکومت جهانی همچنین به انسان‌های دانشمند و عالم هم نیاز دارد. ما در این مسیر نباید از دشمن بترسیم. هارت و پورت دشمن نشانه خشم آنهاست.

احمدی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود با بیان خاطرات دوران ریاست جمهوری خود گفت: در نیویورک رسانه‌ها به من گفتند که مردم از مواضع ضداسرائیلی من ناراحت هستند اما من به آن‌ها گفتم با هم به خیابان‌ها برویم و نظر مردم را بپرسیم که آن‌ها نیامدند. بسیاری از کارمندان رسانه‌های آن‌ها طرفدار ما هستند. هوگو چاوز نیز به امام زمان باور داشت و منتظر ظهور امام عصر بود. در مراسم تدفین او نمایندگان کشورهای مختلفی که حضور داشتند اظهار می‌کردند که آن‌ها با ما هستند. این وضعیت در اروپا ، آمریکا و آسیای شرقی هم وجود دارد. مردم آمریکا با سیاست‌های حکومت این کشور موافق نیستند. من در سفری در شرق آسیا بودم، پس از سخنرانی من یک پیرمرد بودایی که از علمای آن‌ها محسوب می‌شد گفت من 90 سال منتظر شنیدن چنین صحبت‌هایی بودم.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت همچنین در بیان خاطرات خود گفت: در دانشگاه الازهر مصر هم وقتی گفته شد ایران به دنبال ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی است من گفتم کدام‌یک از علما اندازه پیامبر قرآن را فهم و درک کرده است که هیچ‌کس پاسخی نداد. من به آن‌ها گفتم ما باید دست به دست هم دهیم که قرآن و اسلام را بشناسیم و با هم دعوا نکنیم.

احمدی نژاد در بخش پایانی صحبت‌های خود با تاکید بر اینکه اکنون یک آگاهی و بیداری در میان مردم جهان به سرعت در حال رشد یافتن است، گفت: حکومت جهانی عدل از راه جنگ و خونریزی محقق نمی‌شود، زیرا این راه،‌ راه شیطان است. باید بدانیم بهار حقیقی در راه است و مفسدان با ظهور امام عصر از بین خواهند رفت.

دیدگاه‌ها

متاسفانه در این کره خاکی اثر گذاران در تاریخ ومبارزان تاریخ وفاتحان کره وسیارات به همین اندازه هم که به بشریت خدمت کرده اند راضی نبودند وانوقت کسانی پیدا میشوند که افتخارشان این است که پیرمدری بودایی ویا بچه ای با دست ایشان را نشان داده واطرافیان ایشان هم چنان برای او هورا میکشند که نگو مردم ایران باید به همین اندازه فساد اتفاق افتاده وغارت بیت المال در هشت ساله دوره ریاست جمهوری ایشان راضی باشند وکلاهشان را هم صدها متر بالا بیندازند 100 کشور ی که ایشان به انها مسافرت کرده میشود از کشور گینه -موزامبیک- سومالی- سودان- اریتره - زامبیا -ونزوئلا- گامبیا- مالی - نیبجریه - کوبا -وحدود شش بار هم بصورت فامیلی برای خرید وسخنرانی برای صندلیهایی خالی سازمان ملل ودیدن هاله نور وچندین بار هم به کشورهایی که با ذره بین باید در روی نقشه جغرافیا دنبال ان گشت ایشان مسافرت کرده ادمی واقعا دلش میسوزه که اداره کشور دراین هشت ساله بدست چه کسانی بوده وای بر من ووای برما

افزودن نظر جدید