احمدی‌نژاد خواستار جوان گرایی در مجلس خبرگان رهبری شد

جهان نیوز در خبری مدعی شد که محمود احمدی‌نژاد پیرامون انتخابات مجلس خبرگان به حجت‌الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی توصیه‌ای کرده است.

این سایت در ادامه نوشت: «آقای احمدی‌نژاد به همراه آقای بقایی با حجت الاسلام سیدحسن خمینی دیدار کرده است. نقل شده که وی خطاب به حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی گفته است که شما به آقای ترکان در مورد مناطق آزاد تذکری بدهید که اینقدر به آقای بقایی تهمت نزند و علیه تیم دولت قبل دروغ‌پراکنی نکند. این حرف‌ها صحت ندارد و من به شما اطمینان می‌دهم که آقای بقایی هیچ کاری نکرده است.

آقای احمدی‌نژاد همچنین در مورد بابک زنجانی گلایه کرده و گفته است که رسانه‌های دولت و اصلاح‌طلبان خیلی روی بابک زنجانی مانور می‌دهند و این در حالی است که این موضوع هیچ ارتباطی به دولت او ندارد.

وی در مورد دانشگاه ایرانیان نیز گفته است: من از شما خواهش می‌کنم که جلوی این بی‌قانونی را بگیرید و پادرمیانی کنید که این اجحاف را در حق ما نکنند و بگذارند دانشگاه ما فعالیت کند.

در این دیدار احمدی‌نژاد در مورد مجلس خبرگان نیز تحلیلی ارائه داده است و ضمن آن تحلیل لزوم جوان‌گرایی را در این مجلس بیان کرده و گفته است: اگر این جوان‌گرایی توسط افرادی مثل شما انجام شود خیلی عالی است.»

افزودن نظر جدید