آیت‌الله تاکندی: وقتی دکتر عارف در روز برگزاری انتخابات کاندیدا نبود،چطور از میزان آرای او صحبت می کنند

نماینده سابق مردم قزوین در مجلس خبرگان در واکنش به اظهارات سرپرست شورای نگهبان در قزوین که گفته بود «عارف تنها ۴۰۰ هزار رای داشته و اصلاح طلبان نقشی در پیروزی روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال پیش نداشتند»، گفت: مگر آقای قابل علم غیب دارند که چنین پیش بینی از آرای دکتر عارف می‌کنند. وقتی دکتر عارف در روز برگزاری انتخابات کاندیدا نبودند،چطور می‌توان گفت که چقدر رای داشتند. معلوم نیست اطلاعات ایشان از چه منبعی است.

به گزارش امید به نقل از ایلنا،؛ آیت الله تاکندی با اشاره به نقش آیت الله هاشمی و سید محمد خاتمی در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم گفت: هر عاقلی خوب بررسی کند متوجه تاثیر اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری سال پیش می‌شود؛ زمانی که مردم پس از رد صلاحیت هاشمی سرخورده شده بودند و این اصلاح طلبان بودند که با هدایت سید محمدخاتمی و هاشمی رفسنجانی فضای انتخابات را تغییر دادند.

وی ادامه داد: زمانی که بزرگوارانی مثل خاتمی، عارف را قانع کردند که به نفع آقای روحانی کنار برود و ایشان هم بزرگواری کردند، مردم خیلی امیدوار شدند و پس از آنکه آقایان هاشمی و خاتمی گفتند به روحانی رای می‌دهیم و اصلاح طلبان هم از این اقدام حمایت کردند مردم پای صندوق رای حاضر شده و به روحانی رای دادند.

نماینده سابق مردم قزوین در مجلس خبرگان با بیان اینکه اظهاراتی مانند آنچه علی قابل، سرپرست شورای نگهبان در قزوین گفته پذیرفتنی نیست، اظهار کرد: بنده از همه کسانی که راجع به اینگونه مسائل اظهار نظر می‌کنند، می‌خواهم عقلانی حرف بزنند تا دیگران حرف آن‌ها را قبول کنند.

افزودن نظر جدید