آیا مریل استریپ به دنیای «جنگ ستارگان» می‌رود؟

هواداران «جنگ ستارگان» دست به کار شدند تا مریل استریپ را برای بازی در نقش پرنسس لیا به این فیلم بیاورند.

 

به گزارش امیدنامه به نقل از خبرآنلاین، هواداران «جنگ ستارگان» از کمپانی دیزنی، لوکاس فیلم و جی‌جی آبرامز درخواست کردند که نقش پرنسس لیا را به مریل استریپ بدهند.

بازیگر اصلی این نقش کری فیشر بود که دسامبر سال ۲۰۱۶ درگذشت. در درخواست آنلاینی که برای این کار راه افتاده از مریل استریپ به عنوان نامزدی ایده‌آل برای بازی در این نقش نام برده شده است.   

در این درخواست آنلاین نوشته شده است: «بازیگری که ۲۰ بار نامزد اسکار شده و ۳ بار برنده این جایزه شده است، در زمینه دستاوردهای بازیگری چیزی کم ندارد. او دوست نزدیک کری فیشر بود و به باور ما به بهترین شکل می‌تواند یاد کری فیشر را در قسمت بعدی «جنگ ستارگان» زنده کند.»

این پتیشن تا کنون بیش از ۸ هزار و ۵۰۰ امضا جمع کرده است. بنا بر اطلاعاتی که از قسمت بعدی «جنگ ستارگان»‌ بیرون آمده است، پرنسس لیا در آن نقشی محوری خواده داشت. قسمت بعدی «جنگ ستارگان» دسامبر سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

البته در این میان بسیاری هم با جایگزین کردن یک بازیگر به جای کری فیشر در «جنگ ستارگان» مخالف هستند. برای نمونه یکی از مخالفان در این باره نوشت: «آیا کسی سفارش ایده‌ای بسیار بد داده بود؟ سفارش آماده است.»

بنابر گزارش‌های منتشر شده، پس از مرگ کری فیشر فیلمنامه قسمت بعدی دوباره نوشته شد و تهیه‌کنندگان فیلم اعلام کردند که تصمیمی برای استفاده از تکنیک‌های کامپیوتری برای جان بخشیدن به این نقش ندارند.

منبع:‌ بی بی سی

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید