آقای جنتی، چند صباحی سکوت کنید

اظهارات روز گذشته خطیب نماز جمعه تهران درباره آقایان موسوی و کروبی و صدور حکم اعدام برای آنها توسط امام جمعه‌ای که باید منادی عدالت و وحدت در جامعه باشد نشان داد علی‌رغم تلاش بزرگان قوم و علمای بلاد برای حل این معضل عده‌ای حیات و ممات خود را در زنده نگه داشتن حوادث سال 88 در فضای جامعه ایران می‌دانند.
آقای جنتی، چند صباحی سکوت کنید

علیرضا خامسیان

.بعد از سخنان آقای جنتی بر این گمان بودم که واکنش ها به این سخنان تنها معطوف به سیاسیون،نخبگان و شبکه های اجتماعی  و رسانه ها شود اما در برخوردی که با مردم  کوچه و بازار و آنها که سخنان آقای جنتی را دیده و شنیده اند داشتم دریافتم که توده مردم هم همراه با ایشان نیستند و از اینگونه سخنانی که بوی خشونت از آن به مشام می رسد رویگردانند.
نمی دانم آیا آقای جنتی از مطالبه اکثریت مردم جامعه برای رفع حصر از آقایان موسوی،کروبی و سرکار خانم رهنورد آگاه هستند یا خیر؟در ایام انتخابات که بواسطه همراهی با یکی از کاندیدای محترم ریاست جمهوری به شهرهای مختلف سفر می کردم خواسته قاطبه مردم حل شدن مشکل این بزرگواران بود آیا آقای جنتی که در کسوت امام جمعه باید از نظرات عامه مردم با خبر باشد اینچنین از نظرات بی خبر هستند که حکم  اعدام برای شخصیت‌های محبوب مردم صادر می‌کنند؟
تعجب آور اینکه آقای جنتی معاینه این بزرگواران توسط پزشکان را نشانه رافت نظام می دانند در حالیکه در زندانهای ساواک هم بهداری زندان موظف به درمان کردن زندانیان بود و در نظام جمهوری اسلامی هم با توسعه مراکز درمانی در برخی زندانها نسبت به مسائل زندانیان اهتمام داشتند اما آقای جنتی نمی دانند با این سخنانشان تا چه میزان فرصت برای هجمه به نظام فراهم کردند.
آنچه که باید دبیر شورای نگهبان مورد توجه قرار دهد این است که رفع حصر از آقایان موسوی ،کروبی و خانم رهنورد به عنوان یک مطالبه ملی مطرح است و انشالله مسئولان مرتبط با این موضوع هم با هماهنگی با مقامات عالی نظام این معضل را در آینده ای نزدیک حل خواهند کرد و آقای جنتی و دیگران آقایان هم باید بدانند ایستادگی در برابر مطالبه قاطبه مردم شایسته نیست و بهتر است چند صباحی ایشان در این خصوص  اظهارنظر نکنند که برای وجهه ایشان  هم مناسبت‌تر خواهد بود.

برچسب‌ها :

دیدگاه‌ها

شيوخ شوخ شوراي نگهبان

صحیح است صحیح است صحیح است !!!!!!!!!!!!!

آقای جنتی بس است دیگر وجهه خراب خود را بیشتر از این مخدوش نکنید یک سر سوزن حرف های شما برای این مردم اعتدال گرا صلح جو ارزش ندارد

مطالبه ملی؟!!!!!!!!! یکی باید این حرفا رو به خودتون بزنه به نظرم شما رو جو گرفته ،چهار تا آدم اطرافتون دیدید فکر کردید همه مثل شما هستن تازه به آقای جنتی هم ایراد می گیرید؟

چراباید سکوت کند مگر شماچند درصد رای دارید آیا دیگر دانستن حق مردم نیست ویا باید فقط آنچه را شما می گوید بدانند

جنتی داور بی طرفی نیست کسی که اعتبار شورای نگهبان را زیر سؤال برده

افزودن نظر جدید