آخرین وضعیت جسمانی شهرام ناظری

مدیر روابط عمومی پروژه «آواز پارسی» با اشاره به طنین انداز شدن آواز ناظری‌ها در تالار بزرگ کشور، از آخرین وضعیت جسمانی شهرام ناظری خبر داد.

به گزارش امیدنامه به نقل از میزان، مارال دوستی مدیر روابط عمومی پروژه "آواز پارسی" شهرام ناظری و حافظ ناظری گفت: شهرام ناظری پس از روزی که قرار بود در قوچان اجرا داشته باشد، از بیمارستان مرخص شد و هم‌اکنون حال بهتری دارد.

وی ادامه داد: ناظری به دلیل خستگی و معطلی ناشی از فشار و اضطرابی که آن شب وجود داشت، دچار کمی نوسان فشار و ضربان قلب شد.

مدیر روابط عمومی پروژه «آواز پارسی» با اشاره به دلیل لغو این کنسرت در شهر قوچان تصریح کرد: ما هنوز دلیل اصلی لغو کنسرت را متوجه نشده‌ایم، اما چیزی که نقل می‌کنند، نا امن بودن سالن است.

دوستی یادآور شد: به نظر نمی‌آمد که آنجا سالن نا امنی باشد، چون یک سالن نا امن هم برای مردم، هم برای هنرمند و سایر افرادی که به آنجا می‌روند، واضح است.

وی تصریح کرد: شهرام ناظری در پی این اتفاق دچارمشکل قلبی شده و به دلیل اینکه امشب کنسرت داریم، به طور طبیعی نمی‌تواند استراحت کند، اما تلاش خود را به کار گرفته تا مراعات و پرهیز لازم را داشته باشد.

دوستی خاطرنشان کرد: اطلاعی ندارم درباره برگزاری دوباره کنسرت ناظری‌ها در قوچان صحبتی شده یا خیر، اما نکته مهم در این روند تصمیمی است که شهرام ناظری و حافظ ناظری می‌گیرند.

کنسرت آواز پارسی ۱۰ و ۱۱ مرداد در ساعت‌های 19:00 و 21:00 در تالار بزرگ کشور برگزار می‌شود.

افزودن نظر جدید