جزئیات ماجرای تیراندازی در میدان المپیک

 مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران بزرگ درباره کشته و زخمی شدن سارقان حادثه زورگیری امروز صبح در میدان المپیک توضیحاتی را ارائه داد.

 به گزارش امیدنامه به نقل از ایلنا، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران بزرگ اعلام کرد: حوالی ساعت ۳۰: ۴ صبح دو مرد به همراه یک زن از فردی در میدان المپیک تهران زورگیری می‌کنند. این فرد با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و ماجرا را برای آن‌ها شرح می‌دهد. پس از تماس بلافاصله عوامل ۱۱۰ در محل حاضر و تحقیقات خود را در این زمینه آغاز می‌کنند.

ساعتی بعد فرد مال باخته مجدد به ایستگاه پلیس مراجعه کرده و عنوان می‌کند؛ سارقان با من تماس گرفته و اعلام کردند که حاضرند در صورت پرداخت وجهی مدارکم را تحویل دهند.

در ادامه مامورین به صورت نامحسوس در محل قرار حضور پیدا کرده و در زمانی که فرد مال‌باخته با سارقان روبرو می‌شود، وارد عمل شده و سارقان پس از اطلاع پلیس از محل با یک دستگاه خودرو متواری می‌شوند.

عوامل پلیس پس از تذکر مکرر به راننده و سرنشیان خودرو برای توقف اتومبیل در ‌‌نهایت پس از تمرد آن‌ها ضمن رعایت قانون بکارگیری سلاح به سمت آن‌ها شلیک می‌کنند که براثر تیراندازی سارق زن کشته شده و یک سارق دیگر زخمی و خودرو متوقف می‌شود. نفر سوم نیز خود را تسلیم پلیس می‌کند.

بنابر اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران، سارقان به عنف دستگیر شده دارای سابقه کیفری آدم‌ربایی و تجاوز به عنف بوده‌اند.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید