ممانعت از حضور دانشجویان برای مراسم روز عرفه در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران

مراسم روز عرفه که به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد با حاشیه‌هایی همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری -تحلیلی امید، در حالی که انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران طی فراخوانی اعلام کرده بود مراسم روز عرفه در دفتر این انجمن با سخنرانی دکتر محمدرضا بهشتی برگزار می شود از حضور دانشجویان دانشگاه‌های مختلف که برای شرکت در این مراسم به دانشکده علوم اجتماعی آمده بودند ممانعت به عمل آمد.

گفته می شود ممانعت از ورود دانشجویان غیر از دانشکده علوم اجتماعی به دستور رئیس دانشکده صورت گرفت.به گفته یکی از دانشجویان، فرهاد رهبر رئیس دانشگاه تهران بر این اعتقاد بود که دانشجویان بهتر است برای مراسم روز عرفه به پردیس مرکزی  که سخنران آن علیرضا پناهیان بود،بروند.

در نهایت با توصیه مسئول حراست دانشکده علوم اجتماعی و زمانیکه سخنرانی محمدرضا بهشتی به اتمام رسید به دانشجویان اجازه داده شد که در این مراسم شرکت کنند.

برچسب‌ها :

دیدگاه‌ها

دانشگاه ها همچنان در سلطه افراطیون است . آقای دکتر توفیقی هر چند ما شرایط را درک می کنیم اما تأخیر بیش از این روا نیست ؛ لطفا به سلطه افراطیون د دانشگاه ها پایان بده.

رزرو سمت و پست در اين دوران همه چيز شنيده بوديم الا رزرو سمت و پست!!! بر اين اساس در وزارت بهداشت سمت معاونت دانشجوئي ، فرهنگي بصورت رزرو براي محمد رئيس زاده نگه داشته شده تا ايشان از سفر حج باز گردد و حكمش صادر شود! اين در حاليست كه رئيس زاده عضو تندرو و افراطي جبهه پايداري مي باشد و اصولا نه به دكتر روحاني اعتقادي دارد و نه دولت تدبير و اميد!!! حال اين سوال پيش مي آيد به چه دليل سكان امور دانشجويي ، فرهنگي ، رفاهي، تشكل هاي دانشجويي و نشريات دانشجويي بيش از يكصد و پنجاه هزار نفر دانشجوي رشته هاي مختلف علوم پزشكي در سراسر كشور آن هم بصورت رزرو براي رئيس زاده حفظ گرديده است!!!!

افزودن نظر جدید